parallax background
۱۳۷۷

انواع مستربچ بر پایه pp

مستربچ های سفید و رنگی بر پایه PP
مستربچ های سفید متشکل از دو رنگدانه کربنات کلسیم و تیتان می باشد و در بستر پلیمری ترکیب می شود. مستربچ های سفید معمولا بر پایه پلی اتیلن یا PP می باشد. جهت رسیدن به محصولی با پوشش دهی بهتر و رنگ سفید جذاب تر می توانید از مستربچ های با در صد تیتان بالاتر استفاده کنید.
در یک پوشش دهی ثابت و مشخص، با بالا رفتن درصد تیتان مستربچ، میزان استفاده از مستربچ سفید کاهش می یابد. درصد مورد استفاده مستربچ های سفید در محصول نهایی به عوامل ذیل مربوط می باشد:
• درصد و کیفیت کربنات کلسیم مستربچ سفید
• درصد و کیفیت تیتان مستربچ سفید
• ضخامت طعه و یا فیلم تولیدی
• میزان پوشش دهی موردنظر شما
مقیاس مصرف مستربچ های سفید در حدود ۰٫۵ تا ۲ درصد بسته به شرایط ذکر شده دارد. در بعضی از محصولات نیاز است که تائیدیه بهداشت داشته باشد که باید برای این محصولات از مستربچ های دارای FDA استفاده نمود.
مستربچ رنگی
این نوع از مستربچ ها بر پایه ی PP تولید می شوند که جهت رنگ بخشیدن به محصولات نهایی تولید می شود
کاربرد
این مستربچ ها در صنایع تولید انواع پلاستیک سازی و تزریقی ،تولید فیلم،صنایع خودروسازی،تولید کابل های مخابراتی و برقی،ظروف گیاهی و یکبار مصرف ،صنایع تولید نخ ، فرش و موکت می باشد موارد استفاده از PP
وسایل الکتریکی و الکترونیکی، سرپوش وکلاهک، اسباب بازی، چمدان، وسایل خانگی و صنایع بسته بندیو صنعت اتومبیل
تولید الیاف به کار رفته در پشت فرش و زیلو، به عنوان جایگزین در الیاف سیزال و کنف در موکت و نخ های گونی، الیاف non-woven ، پارچه لباس های عایق گرما و سرما. تولید بطری و قوطی انواع لوله های فاضلاب و اگو و انواع سیم و کابل
ساخت پانل دربها ، تزئينات داخلي ، پروانه ها، كفپوش اتومبيل، جعبه باطري

انواع مستربچ بر پایه pp


مشاوره‌ی رایگان سفارش آنلاین

گفتگوی زنده با ما

)
    is typing...
    Fill in the form below to send us a message.
    ارسال پیام لغو